درباره ژیک سیستم

شرکت ژیک سیستم با دو برند Zhikacademy ،Zhik Cert خدمات خاص خود را ارائه می دهد. در ژیک آکادمی خدمات آموزش برای گروههای دانشجویان و شاغلین کارشناسان، مدیران میانی و ارشد در حرفه های مدیریتی و مهندسی در زمینه های استانداردهای مدیریتی، مدیریت تعالی، ابزارهای مهندسی و مدیریتی و منابع انسانی با رویکرد نوین برگزار می کند.

Zhik Academy با سابقه بیش از 10 سال و کسب تجربیات ارزشمند از آکادمی، همیشه در حال تغییرات و بهبودهای لازم جهت ارتقا کیفیت آموزش خود است. ژیک آکادمی دارای اعتبار از سازمان ملی استاندارد ایران و IRCA/CQI برای دوره های سرممیزی برخوردار است جهت آشنایی با Zhik Cert ‎‏ ‏ لطفاً روی این لینک کلیک نمایید.

درباره ژیک سیستم
خط مشی ژیک سیستم

خط مشی ژیک سیستم

چشم انداز ژیک سیستم ”خوش‌نامی” در صنعت ممیزی و آموزش سیستم‌های مدیریتی است و در رسیدن به آن اقدام به اخلاق حرفه ای، انطباق با مقررات و استانداردهای مربوطه به خصوص ISO 17021 و سازمان اعتبار دهنده، کسب بیشتر بازار، حفظ رضایت مشتریان و ارتباط مستمر با آنها، معرفی استانداردها و خدمات جدید، تمایز در ارائه خدمات، استفاده از کارکنان، ممیزان و مدرسین و اساتید با صلاحیت، پیگیر و منضبط را سرلوحه کار خویش قرار می دهد.

بنابراین به منظور بهبود مستمر در سیستم شرکت از کلی همکاران می خواهم به صورت مستمر موارد فوق را رعایت و اجرا کرده و یا پیشنهادات سازنده شرکت ژیک سیستم را همراهی و یاری نمایند.

بهبود بی‌نهایت با ژیک سیستم

Zhik Academy با شعار ” بهبود بی نهایت ” همیشه در کنار مشتریان خود جهت ارتقا آگاهی و آشنایی مشتریان خود با علوم و دانش های به روز استانداردهای مدیریتی و ابزارهای مرتبط و مدیریت نوین قرار گرفته است.

از مهمترین تفاوت های ژیک آکادمی عبارتند از :

– دارای تجربه کم نظیر در ارائه خدمات آموزشی
– نگاهی نو به متد آموزش
– استفاده از مدرسین و اساتید مجرب
– بررسی و تهیه اولین دوره های آموزشی
– ارائه آموزش بصورت مجازی
– کسب اعتبار آموزش از سازمان ملی استاندارد ایران و IRCA/CQI
– کسب رضایت درجه A از برگزاری کلاس های آموزش از فراگیران

بهبود بی‌نهایت با ژیک سیستم
logo Zhikcert
جهت مشاهده و ورود به وب‌سایت ZhikCert کلیک نمایید